KONST / Litografier / Färglitografi 16306392
nr 1630 6392
Roland Klang
(1930-2009), Sverige
/85/300. Färglitografi, bildmått: 49x36 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm. Signerad
Roland Klang, svensk målare, tecknare och skulptör född 1930, död 2009 .
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:24:44
30/6 16:10:38
Roland Klang
Läs mer om Roland Klang